Firmamız Hakkında | Balçova Temizlik Firması logo

Firmamız Hakkında

"Değerli Ziyaretçilerimiz, Web Sitemize Hoşgeldiniz..."

Balçova Temizlik, İzmir Temizlik sektöründe kalite ve güven prensibi ile hizmetinizdedir. yıllardır izmir balçova da temizlik Firması Hizmeti vermekte olan, balçova temizlik, kalite, güler yüz ve sonsuz hizmeti ilke edinmiştir.

Eviniz, iş yeriniz ya da ofisiniz kendi evimiz, iş yerimiz olarak görüyor, en iyi, en titiz ve kaliteli işçiliği uyguluyoruz.

Güler yüzlü, kaliteli, işinde uzman kadromuz sayesinde sizde referanslarımızdaki aldığı hizmetten son derece memnun müşterilerimiz den olmak isterseniz, tek yapmanız gereken bayraklıTemizlik firması. olarak bizi aramak.

Balçova Temizlik Şirketi miz, işinde uzman haline gelmiş eğitimli ve uzun seneli tecrübelere sahip personelimiz ile “Zamanınız Size,Temizliğiniz Bize Kalsın” sloganı öncülüğünde siz değerli müşterilerimize hizmet etmek amacı ile kurulmuştur. teemizlik,de Kaliteyi ve güveni bir yaşam tarzı olarak benimseyen İzmir balçova temizlik firmamız her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Balçova temizlik şirketleri,balçova başta olmak üzere izmir genelinde, genel temizlik hizmeti sunmaktadır. balçova temizlik firması ,güler yüzlü,eğitimli,tercübeli ve işbilir personeli ile kalite, güven ve uygun fiyatı bir arada sunmayı ilke edinmiştir

26 yıldır izmir genelinde bireysel ve kurumsal temizlik hizmetleri sunan balçova temizlik Her geçen gün daha fazla sektöre hizmet veren firmamız evrensel ticaret hayatında daha kaliteli,hızlı ve ekonomik hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

İnternet üzerinden hizmet almak isteyenleri yerel ve işinde genel temizlik hizmetleri sunan bir şirkettir. İzmir genelinde genel temizlik hizmetlerini kapsayan ve bu temizlik hizmetlerinde öncü bir firma olan İzmir balçovaTemizlik firması 1989 yılından bu yana genel temizlik kapsamında çeşitli projeleri profesyonelce ve başarı ile iş verenlere teslim etmiştir

© Firmamız Hakkında | Balçova Temizlik Firması - 2018