VİLLA  TEMİZLİĞİ | Balçova Temizlik Firması logo

VİLLA TEMİZLİĞİ

Villa Temizliği Balçova temizlik firmamızın sunduğu hizmetlerden birisidir İzmirde Güzelbahçe de, urlada,: Çeşme de,Seferihisar da, Mordoğan da,Özdere de ,Gümüldür ve izmir genelinde Villa Temizli,ği,Mustakil Ev Temizliği, Yazlık Temizliği Hizmetlerini uygun ekip ve ekipmanla sunmaktadır.diğer meskenlerin temizliklerinde olduğu gibi villa ve yazlık temizlikleri eşyalı, mobilyalı, boş, inşaat sonrası, taşınma öncesi ve taşınma sonrası, yangın sonrası ve su baskını gibi durumlarda da temizleme işlemi gerektirebilmektedir.

Aşağıda villa temizliği ve yazlık temizliği konusunda kısa açıklamalarımızı bulabilirsiniz.Detaylı bilgilendirme için bize ulaşabilir Fiyat talep edebilirsiniz

Balçova İnşaat sonrası villa ve yazlıkların temizlenmesi; İnşaat sonu temizliği hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır.Bütün mekanların aynı olmadığı gerçeği ve her müşterinin isteklerine cevap verebilmek, tüm araç ve gereçleri temin etmekle olur.İnşaat sonrası villa temizlik hizmeti fiyat bilgisi alabilmek için bizi arayarak ÜCRETSİZ keşif talep edebilirsiniz.

Balçova Tadilat sonu villa,Tadilat sonrası temizlik, inşaat temizlikleri gibi hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır.Tüm hizmet türlerinde sizin herhangi bir malzeme, makine, kimyasal almanıza gerek yoktur, İzmir Balçova Temizlik, villanın durumuna göre tümünü firmamız göndermektedir.Tadilat sonu temizlikleri fiyat bilgisi alabilmek için Balçova temizliği arayarak en uygun fiyatı öğrenebilirsiniz.

Dolu , eşyalı , boş villaların temizlikleri, Boş yeni villaların temizlikleri ; Duvar, camlar, zemin, mutfak, banyo, lavabo vb. tüm bölümler temizlenmektedir.urlada villa temizlik şirketi olarak,Tüm temizlik şirketleri gibi firmamızda tek bayan gönderilmemektedir.Genellikle ekip gönderilir ve bir gün içinde hizmetin tamamlanması sağlanır.


Balçova temizlik şirketimizde, Villa Cam temizlik işlemi aksi belirtilmedikçe içli-dışlı yapılır, pencerelerin doğramaları silinir.Camlarda olabilecek bant, etiket, harç, boya veya inşaat sonrası atıklardan arındırılır.Çok katlı , plaza tarzı binaların giydirme cephe temizliği , gibi hizmetler yerine getirilir.Dış cephe temizliği için gerekli olabilecek vinç , merdiven , teleskopik uzatma, iskele, asma sepet vb. tüm araç ve gereçler firmamız tarafından karşılanır.İzmir Balçova Temizlik, Villa Yazlık Temizleme Hizmetleri.

Online İletişim Formu

İsim Soyisim :
*
E-posta :
*
Telefon :
*
Konu :
*
Mesajınız :
*
 
© VİLLA TEMİZLİĞİ | Balçova Temizlik Firması - 2018