EV TEMİZLİĞİ | Balçova Temizlik Firması logo

EV TEMİZLİĞİ

Balçova ev temizliği şirketi, 1989 `dan beri evleriniz de, villa ve şirketlerinizde genel temizlik hizmeti sunmaktadır.. balçova Temizlik ev ve ofis temizliğinde yenilikleri uygularken, geçmiş yılların tecrübesini de gayet iyi bir şekilde kullanmaktadır.

Balçova Temizlik Şirketi, sizlere hem çevre dostu temizlik malzemeleriyle temizlik yapmakta hem de yaptığı işlerde 26 yılın tecrübesi ile fark yaratmaktadır Güler yüzlü, Profesyonel İzmir balçova Temizlik Firması ile, İzmir genelinde, ev temizliği, ofis temizliği, villa temizliği ve diğer temizlik konularında tavandan tabana detaylı temizlik hizmetleri ile hijyenik ortamlar oluşturulmaktadır.Balçova Temizlik Ev ve Ofis temizliğinin vazgeçilmez ilkeleri olan Güvenilirlik ve Titizliğe büyük önem vermektedir.

İzmir Balçova ev temizlik hizmetinde,de Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli bir husustur. Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken kullanılan malzemelerin ne kadar güvenilir olduğu ve temizlik sonrası hijyenin ne kadarı kaldığıdır.Ev temizliği öncesi ve sonrasında yapılacak olan uygulamaları bizler sizlerin yerinize yapıyoruz.Amacımız Evinizi uygun fiyatlarla ve garantili olarak temizlenmesidir.

İzmir ve balçova genelinde temizlik ,büyük veya küçük çaplı olsun tüm temizliklerimizi tam donanımlı ve bulunan yere göre temizlik ekipmanları belirlenir ve eksiksiz olarak en kısa sürede yapmaktayız.

Balçovada Ev temizliği hizmetleri evin konumuna göre; boş ev/eşyalı ev/boş daire/inşaat sonrası ev temizliği/yangın sonrası ev temizlik/su baskını temizliği/evde halı koltuk yıkama/boya badana sonrası ev temizliği/yazlık ev temizliği/dubleks ev temizliği birkaç değişik şekilde olabilmektedir. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda evinizin metrajı üzerinden en ekon omik ev temizlik fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan anahtar teslimi ev temizlik işleriniz ekiplerimizle aynı gün içerisinde teslim edilir. Bu fiyatımıza malzeme, makine, işçilik, ulaşım dâhildir.


izmir balçova genelinde, 2- 3 -4 - 5 ve 6 kişilik ekiplerle ev temizlik hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Online İletişim Formu

İsim Soyisim :
*
E-posta :
*
Telefon :
*
Konu :
*
Mesajınız :
*
 
© EV TEMİZLİĞİ | Balçova Temizlik Firması - 2018